Hakkımızda

Uygulamala ve Dijital Baskı Hizmetleri

Fuar standı, tabela, dış cephe tasarımı, folyo uygulama, totem hizmetlerini profesyonel tam hizmet ajansı olarak sunarız.

Kısaca Neler Yapıyoruz?

Markaların fuar ve tanıtımı için ihtiyaç duydukları standları sıfırtan tasarlıyor ve imal ediyoruz. Dijital baskı kullanarak, özel olarak tasarlanmış folyo uygulamaları gerçekleştiriyoruz. Türkiye bayiliğini üstlendiğimiz 3D kompozit satışını yapıyoruz. Markların tabela ve totem gibi geleneksel reklam ihtiyaçlarına yanıt veriyoruz.

Hijyen İstasyonlarında Biz

Tüm dünyayı etkisi altına alan salgını üzülerek izlerken, sağlıklı kalmak için bilim komisyonlarının önemini vurguladığı kişisel temizliğin sağlanmasında etkimiz olabileceğini düşündük.

Salgın öncesinde profesyonel olarak yaptığımız stand tasarım ve uygulamalarını, markaların tanıtım, hijyen ve estetik ihtiyaçlarını karşılayacak şekilde üretime geçme kararı aldık.

Sağlık noktasında çok dikkatli olmamız gerektiğinin bilincinde olarak, markaları yarı yolda bırakmayacak kalitede, sağlık kriterlerine uygun şekilde paketleme yaparak demonte hijyen istasyonlarının üretimini gerçekleştiren Karaman merkezli tam hizmet reklam ajansıyız. Ray Reklam İşleri olarak, bu salgın dönemini birlikte, sırt sırta vererek atlatacağımızı biliyor, ürünlerimizi özenle üretiyoruz.

,