Yazılar
İşletmeler İçin Sağlıklı Çözümler

İşletmeler İçin Sağlıklı Çözümler


Başında birçok toplumun göz ardı ettiği, kendilerini etkileyecek bir durumun ortada olmadığına kanaat getirdiği bir haber ile başladı bu uzun pandemi süreci. Alışık olmadığımız bir senoryaya işaret ediyordu tüm haberler. Post-apokaliptik hayallerimizi süslemiş olsa da sadece orada kalacağını düşündük. Bu konuyu işleyen her film gibi iş orada kalmadı ve bu kez karşılaşılan sorunlar kara kutudakinden çok daha fazla duygusal tepkiler ortaya çıkardı. Bu da insanlara birbirleri ve kendileri için alacakları önlemler konusunda daha cömert olmaları gerektiğini hatırlattı. Dezenfektan dispanserleri, maskeler, dezenfektan standları, ayak basmalı ürünler, sensörlü dispanserler...  Bunlar gibi birçoğu işletmelerde yerini almaya başladı.

Bugün Türkiye'de olan süreç yönetimi, birçok ülkeye kıyasla daha iyi sonuçlar doğurdu. Küresel bir yaşamda, kitlesel olarak kalamayacak bu felakette yine de kayıplar yaşandı. Şimdi ise uzun aradan sonra ülke genelinde kısıtlamalar kalktı. Bu kıstlamalarn kalkması ile birlikte, müşteri ağırlayan işletmelerin de sorumlukları arttı. Birçok sağlık prosedürünün içinde dezenfetanların yeri yadsınamaz hala geldi. Sadece bir dispanser yerine, işletmelere uygun dezenfektan standları kullanmak daha makul hale geldi. Dezenfektan kullanımı, sosyal mesafe uyarıları ile birlikte en önemli noktalardan birin işaret ediyor ve işletmeler bunun için özel tasarım dezenfektan standlarına yöneliyorlar.

Tamamen normale dönmek, virüsün yayılmaya başladığı gibi en küçük noktadan başlayarak mümkün. Virüse karşı kendi silahını değil ama kendi yönetemini kullanmak, bu savaşı kazanmakta en iyi stratejilerden biri. Kişisel önlemlerimizi almak, özellikle kısıtlamaların kalktığı bu dönemde çok önemli. İşletme sahipleri olarak bu konuda müşterilerine seçenekler tanımak ise insani bir sorumluluk. Bu seçenekler çok farklı olsa da firmaya özel dezenfektan standlarımız ve duvar askılı dezenfektanlarımız bunların arasında. Hangi seçenek olursa olsun, işletmelerinizde müşterileriniz için bir seçeneğiniz olsun. 

  • Etiketler:

Dezenfektan Standına Mı İhtiyacın Var?

Dezenfektan standları veya duvar askılı dezenfektan için numaranızı bırakın, sizi arayalım.

,